Blackberry Telefon Takip ve Dinleme Programı

 CARRIER IQ PRISM (Prizma) programı bugüne kadar geliştirilmiş olan en iyi Blackberry Telefon Takip ve Dinleme Programıdır. 3 yıl süren çalışmalar neticesinde ülkemizde de web sitemiz tarafından Manuel Upload (Elle yükleme) versiyonu satışa sunulan program son derece gizli çalışmakta ve sizi asla deşifre edip sıkıntıya sokmamaktadır.

Ortam ve Telefon Dinleme

Program sayesinde Blackberry telefon üzerindeki tüm telefon görüşmelerini ve ortam dinlemelerini yapabilirsiniz. Gün içindeki tüm konuşmaları, dinleyebilirsiniz. Blackberry telefon modellerinde telefon ve ortam dinlemeye yarayan özelliği bulunmamaktadır.

SMS, MMS Takibi ve Arama Geçmişi

Programın bir diğer özelliği ise Blackberry telefondaki tüm sms leri ve mmsleri görüntüleyebilme imkanı sunmasıdır. Gsm firmalarının sağladığı Short Message service sayesinde telefonunuza gelen mesaj ile takip edebilirsiniz. Kullanıcı panelinize şifreniz ile giriş yaptıktan sonra tüm mesajları okuyabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Kişi herhangi bir nedenle sim kart değişikliği yaparsa yine Gsm firmasının kısa mesaj servisi ile haberdar edilirsiniz. Blackberry üzerindeki tüm arama geçmişine ulaşabilir ve aynı zamanda telefon rehberini de kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Web Geçmişi ve GPS Yer Tespiti

Telefon üzerindeki bütün web hareketlerini ve web geçmişini takip edebilir, e-posta hesabındaki gelen ve giden maillere uzantıları ile beraber bakabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapılan BBM mesajları da elinizin altında olacağı gibi, Personnel Tracking ve Global Positiıoning System özellikleri sayesinde çok az bir sapma ile kişinin o an nerede bulunduğunu Gsm hizmetlerinin 3 G erişimi sayesinde öğrenebilirsiniz.

Skype, Viber, Whatsapp mesajlaşmalarını görüntüleye bileceğiniz program 12 taksit avantajı ve yazılım ve fiyat garantisi ile satılmaktadır. Telefonunuza mutlaka internet ve sms paketi almanız önerilir.

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilrsiniz.