HTC Casus Telefon Takip ve Dinleme Programı

Dünyanın en iyi istihbarat firması tarafından 3 yıllık bir çalışma sonucu piyasaya çıkarılan ve tüm dünyada pek çok gazete manşetine, haberlere konu olan  CARRIER IQ PRISM (Prizma) program HTC telefonları için takip ve dinleme program olarak web sitemiz tarafından satışa sunuldu. Son derece gizli çalışan programın saymakla bitmeyen özellikleri söz konusu olduğu gibi, sizi asla deşifre etmemesi de oldukça büyük bir avantaj. Manuel upload (Elle Yükleme) versiyonu ile piyasaya çıkarılan program yazılım garantili olduğu gibi aynı zamanda Türkçe kullanım kılavuzu da bulunmaktadır.

Telefon ve Ortam Dinleme

Hedef kişiye ait tüm telefon konuşmalarını ve ortam dinlemelerini bilgisayarınıza indirdiğiniz ses dosyaları sayesinde sorunsuzca takip edebilirsiniz. (HTC telefonlarda ses kayıt, ortam dinleme ve canlı telefon dinleme özelliği yoktur.)

SMS, Sim Kart Takibi

Telefon üzerindeki tüm gelen, giden sms ve Mmsleri, Follow-Up Sms özelliği sayesinde takip edebileceğiniz gibi, aynı zamanda telefon üzerindeki sim kart değişikliğini de Sim Card Tracking özelliği sayesinde anında öğrenebileceksiniz.

BBM Mesaj Takibi, Gelen Giden Arama Geçmişi

CERRIER IQ PRISM ile hedef telefondaki tüm gelen ve giden arama detaylarına ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda sosyal medya üzerindeki tüm BBM mesajlarını da takip edebilirsiniz.

GPS Yer Tespiti ve E-Posta Takibi

Telefon üzerinden tüm e-mailleri görüntüleyebilir, maillere eklenmiş dosyaları da açabilirsiniz. Aynı zamanda Personnel Tracking ve Global Positioning System özellikleri sayesinde neredeyse nokta atışı şeklinde kişinin bulunduğu yeri tespit edebilirsiniz.

Facebook, I-Message, Viber, Whatsapp, Skype Mesajlarını Takip Edin

Facebook üzerindeki tüm gönderileri, mesajları ve fotoğrafları takip edebileceğiniz gibi, Skype, Line, Viber, Whatsapp, I-Message mesajlarını da rehberde kayıtlı olan kişi bilgileri ile birlikte öğrenebilirsiniz.

Programı kullanmadan önce hattınıza 2gb internet  gibi bir paket almanız gelen verilerin faturanıza yansımasını engelleyecektir.

 

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilsiniz.