Apple Ipad Casus Takip Programı

Bugüne dek geliştirilmiş olan en iyi telefon takip programı artık Apple Ipadler de de kullanılmaktadır. CARRIER IQ PRISM (Prizma) programı 3 yıllık bir araştırma sonucunda piyasaya çıkarılmış ve ülkemizde de web sayfamız sayesinde elle yükleme versiyonu olan Manuel Upload özelliği ile satışa sunulmuştur. Program son derece gizli çalışmakta ve asla sizi deşifre etmemektedir.

Ortam Dinleme

Programı yüklediğiniz Apple Ipad üstündeki tüm telefon kesintisiz ortam dinlemeyi olanaklı kılan program sayesinde, bilgisayarınıza indirdiğiniz ses dosyaları vasıtası ile hedef kişiye ait tüm ortam dinlemelerini yapabilirsiniz.

Yer Tespiti ve Konum Bilgisi

Program sayesinde o an nerede bulunulduğunu da Personnel Tracking ve Global Positioning System özellikleri sayesinde öğrenebilir, GSM şirketlerinin 3G internet sağlayıcıları vasıtası ile de yer tespiti yapabilirsiniz.

Facebook, Web Geçmişi ve Sosyal Medya Takibi

Hedef Ipad Apple üstündeki tüm resimleri görebilir, ses dosyalarını dinleyebilir ve videoları izleyebilirsiniz. Cihazın telefon rehberine erişebilir ve web sitelerinin geçmişlerine bakabilirsiniz. Gönderilen ya da alınan e-postaları kontrol edebilir, eklenmiş dosyaları da görüntüleyebilirsiniz.  Hedef kişinin facebook adresi üstündeki tüm mesajlarını, paylaşımlarını takip edebilir, I-Message özelliği ile tüm sosyal medya hareketlerini izleyebilirsiniz.

Apple Ipad üzerindeki Skype mesajlarını, Viber mesajlarını ve aynı zamanda Whatsapp mesajlarını da rehberde kayıtlı olan kişileri görüntüleyerek görebilirsiniz.

12 taksit imkanı ile satışa sunulan programın yazılım ve fiyat garantisi bulunmaktadır. Türkçe kullanım kılavuzu ile gelen programı kullanmadan önce telefonunuza genel verilerin faturanıza yansımaması için örneğin 1gb internet, 1000 sms gibi bir paket alınması tavsiye edilir.