İphone Takip ve Casus Telefon Dinleme Programı

 

Iphone telefonları için takip ve casus dinleme programı olan CARRIER IQ PRISM (Prizma) ülkemizde sitemiz tarafından Manuel Upload (Elle Yükleme) versiyonu ile satışa sunulmuştur. 3 yıllık bir çalışmayla ortaya çıkarılan program son derece gizli çalışmakta olduğu gibi sizi asla deşifre etmemektedir. 12 taksit seçeneği bulunan ve Türkçe kullanım kılavuzu da olan programı kullanmadan önce hattınıza en az 1 GB internet ve 1000 smslik bir paket almanız tavsiye edilir.

Telefon ve Ortam Dinleme

Program sayesinde Iphone telefon üzerinden yapılan tüm gelen ve giden çağrıları, aynı zamanda ortam dinlemelerini bilgisayarınıza indirdiğiniz ses dosyaları vasıtası ile dinleyebileceksiniz.

Sms, Mms, Sim Kart Değişikliği Takibi

CARRIER IQ PRISM sayesinde tüm sms ve mms’leri kontrol panelinizden gireceğiniz şifre ile görüntüleyebileceksiniz. Hedef kişinin telefon üzerindeki sim kart değişikliğinden de anında haberdar olabileceksiniz.

E-Mail ve Web Geçmişi Takibi

Iphone üzerinden girilen tüm web sitelerinin geçmişine ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda tüm e-mailere ulaşabilir ve eklenmiş dosyaları da açabilirsiniz.

BBM, Skype, Viber, Line, Whatspp Mesaj Takibi

Tüm sosyal medya mesajlarını takip edebileceğiniz gibi, Skype, Viber gibi programlar üzerinden gönderilen ya da alınan mesajları da telefon rehber kayıtlarına ulaşarak takip edebilirsiniz.

GPS Yer Tespiti, Facebook Takibi

Hedef telefondan çok az bir sapmayla kişinin o an bulunduğu yerin lokaysan bilgilerini alabilir ve Facebook üzerinden gönderilen, alınan mesajları okuyabilir, paylaşımları ve fotoğrafları takip edebilirsiniz.

Ses Dosyaları, Videolar, Resimler

Iphone üzerinde bulunan tüm ses dosyalarını dinleyebileceğiniz gibi, videoları izleyebilir ve galeride bulunan tüm resimlere de bakabilirsiniz.

 

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilrsiniz.