Lg Casus Telefon Takip ve Dinleme Programı

Üç yıllık bir çalışma sonucunda ortaya çıkarılan ve dünyanın en iyi istihbarat firması tarafından oluşturulan CARRIER IQ PRISM (Prizma) programı sayesinde Lg telefonlar üzerinden takip ve dinleme yapabilirsiniz. Casus Telefon sitesi tarafından satışa sunulan program tamamen gizli çalışmakta ve aynı zamanda sizi hiçbir şekilde deşifre etmemektedir. Garantili, 12 taksit avantalı programın Türkçe kullanım kılavuzu da bulunmaktadır. Veriler GSM operatörleri tarafından telefonunuza gönderildiğinden, programı kullanmaya başlamadan önce yüksek bir sms ve internet paketi almanız tavsiye edilir.

Telefon ve Ortam Dinleme, Arama Geçmişi Takibi

Program sayesinde Lg telefon üzerinden yapılan tüm çağrıların arama geçmişine ulaşabilir ve telefon dinleyebilirsiniz. Ortam dinleme özelliği de olan programdaki tüm ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirdiğiniz ses dosyaları sayesinde dinleyebilirsiniz.

MMS, SMS, I-Message Takibi

Lg telefon sahibinin tüm sms ve mmslerini kontrol panelinizden gireceğiniz şifreniz ile okuyabilir ve aynı zamanda I-Message üzerinden gönderilen ve alınan tüm sosyal medya mesajlarını da okuyabilirsiniz.

E-Mail Takibi ve Web Geçmişi

Lg telefon sahibinin mail hesabında gelen ve giden maillere ataçları ile birlikte ulaşabilir ve girilen tüm web sitelerini takip edebilirsiniz.

GPS Yer Takibi ve Sim Kart Değişikliği

Programın Personnel Tracking ve Global Positioning System özellikleri sayesinde kişinin o an bulunduğu yeri çok az is sapma ile Gsm firmasının 3g desteği ile anında öğrenebilir, telefonda yapılan bir sim kart değişikliğini de takip edebilirsiniz.

Vİber, Skype, Whatsapp, Line Mesaj Takibi

LG telefon üzerinden Vİber, Skype, Whatsapp ve Line programları ile gönderilen ve alınan tüm mesajlara rehber kayıtları ile birlikte erişebilirsiniz.

Resim, Ses Dosyası ve Video Takibi

Lg telefonda bulunan bütün resimleri görüntüleyebilir, videoları izleyebilir ve ses dosyalarını dinleyebilirsiniz.

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilrsiniz.