Nokia Casus Telefon Takip ve Dinleme Programı

Nokia telefonlar için takip ve dinleme programı olan CARRIER-IQ PRISM (Prizma) dünyanın en önemli istihbarat firmasının 3 yıllık bir çalışmasının sonucunda üretilmiş olup, ülkemizde Casus Telefon firması tarafından satışa sunulmuştur. Son derece gizli çalışan program sizi deşifre etmemektedir.

Ortam ve Telefon Dinleme, Sms, Mms Takibi

Çocuğunuzun o an bulunduğu ortamdaki ses kayıtlarını ve anı zamanda telefon dinleme imkanını veren programdaki ses dosyalarını bilgisayarınıza indirerek rahatlıkla dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuzun gönderdiği veya aldığı tüm sms ve mmsleri de kontrol panelinizden şifrenizle giriş yaparak takip edebilirsiniz.

Arama Geçmişi, GPS Yer Tespiti ve Sim Kart Takibi

Çocuğunuzun telefonunda sim kart değişikliği olduğunda GSM şirketinin Short Message Servis desteği ile anında haberdar olabilirsiniz. Telefon üzerindeki tüm arama ve aranma  geçmişlerine ulaşabildiğiniz gibi, Personnel Tracking ve Global Positioning System özellikleri sayesinde az bir sapmayla yer tespiti yapabilirsiniz.

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilrsiniz.