Samsung Telefon Takip ve Dinleme Programı

Android telefonlar için geliştirilmiş olan ve tüm dünyada geniş yankı uyandıran CARRIER-IQ PRISM (Prizma) programı Casus Telefon firması aracılığı ile ülkemizde de satışa sunulmuştur. Samsung telefonlar için takip ve dinleme programı olan CARRIER-IQ PRISM programı son derece gizli çalıştığı için deşifre olmanız söz konusu değildir.

Telefon, Ortam Dinleme, Resim, Video ve Ses Dosyası Takibi

Çocuğunuzun gün içinde yaptığı telefon konuşmalarını ve bulunduğu ortamı bilgisayarınıza yüklediğiniz ses dosyaları sayesinde kolaylıkla dinleyebilir, Samsung telefon üzerindeki resimleri ve videoları görüntüleyebilir ve ses dosyalarını da dinleyebilirsiniz.

SMS ve MMS Takibi, Arama Geçmişi

Samsung telefon üzerindeki tüm gelen, gönderilen mesajları Follow-Up Sms özelliği sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Size gönderilen mesaj kopyalarını kontrol panelinizden şifreniz ile giriş yaparak okuyabilirsiniz. Telefon üzerindeki tüm arama geçmişlerini telefon rehber kayıtları ile görüntüleyebilirsiniz.

BBM Mesaj ve Sim Kart Takibi

Çocuğunuzun sosyal medya mesajlarını görüntüleyebilir ve hedef telefon üzerindeki sim card değişikliklerini anında öğrenebilirsiniz.

Web Geçmişi, E-Posta ve Telefon Rehberi Takibi

Çocuğunuzun telefonu üzerindeki rehber bilgilerini isim, soy isim ve numara bilgileri şeklinde görüntüleyebilir, tüm web geçmişine bakabilir ve e-postlarını ataçları ile beraber takip edebilirsiniz.

GPS Yer Tespiti, Skype, Whatsapp, Viber Mesaj Takibi

Personnel Tracking ve Global Positioning System özellikleri sayesinde çocuğunuzun bulunduğu yeri nokta atışı şeklinde öğrenebilirsiniz. Skype, Viber gibi tüm programlar üzerindeki mesajlaşmalarını da okuyabilirsiniz.

Facebook ve I-Message Takibi

Çocuğunuzun Facebook hesabı üzerindeki tüm hareketlerini, mesajlarını ve paylaşımlarını öğrenebilir, sosyal medya üstündeki I-Message hareketlerini de telefon rehber kayıtları ile beraber detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

SAMSUNG CARRIER-IQ PRISM (Prizma) programı  kullanmaya başlamadan önce tüm verilerin sizin telefonunuza gönderileceğiniz aklınızda tutmalı ve uygun büyüklükte bir internet ve sms paketi almalısınız.

 

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilirsiniz.