Sony Casus Telefon Dinleme Programı

Sony akıllı telefonlar için muhteşem bir telefon dinleme ve takip programı olan CARRIER-IQ PRISM (Prizma) programı Türkiye’de de Casus Telefon sitesi tarafından Manuel Upload (Elle Yükleme) versiyonu ile satışa sunulmaktadır. Türkçe kullanım kılavuzu ve yazılım garantisi vardır. Sizi asla deşifre etmeyen program son derece gizli bir şekilde çalışmaktadır.

Telefon ve Ortam Dinleme

Çocuğunuzun Sony telefonu üzerindeki tüm telefon görüşmelerini ve ortam dinlemelerini bilgisayarınıza attığınız ses dosyaları sayesinde kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Resim, Video, Ses Dosyası, SMS ve MMS Takibi

Çocuğunuzun telefonundaki tüm ses dosyalarını dinleyebilir, resimlere bakabilir ve videoları da izleyebilirsiniz. Follow-up Sms özelliği ile tüm sms ve mmslerin kopyaları size gönderilir. Kontrol panelinizden tüm mesajları görüntüleyebilirsiniz.

Arama, Aranma Geçmişi ve Sim Kart Takibi

Telefon üzerindeki tüm telefon görüşmelerinin geçmişlerine rehber kayıtları ile birlikte ulaşabileceğiniz gibi, telefon üzerinde yapılan sim card değişikliğini de anında öğrenebilirsiniz.

BBM Mesajları ve Facebook Takibi

Sosyal medya üzerindeki tüm BBM mesajlarını görebilir, Facebook paylaşımlarına ve mesajlarına bakabilirsiniz.

GPS Yer Tespiti, Konum Bilgisi ve Web Geçmişi

Çocuğunuzun web siteleri üzerindeki tüm hareketlerini takip edebileceğiniz gibi, Personnel Tracking ve Global Positioning System özellikleri sayesinde bulunduğu konum bilgisini öğrenebilir ve yer tespiti yapabilirsiniz.

E-Posta ve I-Message Takibi

Çocuğunuzun gönderdiği ve aldığı tüm e-postaları ve sosyal medya üstündeki I-Message hareketlerini takip edebilirsiniz.

Sahte SMS Gönderme ve Line Mesaj Takibi

Çocuğunuzun telefonundan herhangi birine sahte mesaj gönderebilir ve Line programı üstündeki mesajlarını görüntüleyebilirsiniz

Skype, Viber ve Whatsapp Mesaj Takibi,

Çocuğunuzun Skype, Viber ve Whastsapp programları üstündeki tüm mesajlaşmalarını rehber kayıtları ile beraber görüntüleyebilirsiniz.

CARRIER-IQ PRISM (Prizma) programını kullanmaya başlamadan önce örneğin 1 Gb internet ve 1000 sms gibi özellikleri olan bir paket almanız size gönderilecek veriler nedeni le faturanızın yükselmesini engelleyecektir.

               Çocuk Takip , Telefon Dinleme Programları  ve Personel Telefon Dinleme ve İzleme Sistemleri..

22

                                                            YASAL UYARI

Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programları Aklına Malik Olamayan alzheimer Hastaları ve Çocuklarınızın Güvenliği ve  Kontrol Altında Tutmak için Geliştirilmiştir. Casus Telefon Dinleme ve Telefon Takip Programlarını Özel Hayatın İhlali Tehdit ve Şantaj Menfaat Sağlamak Amaçlı Kullanımı T.C Yasalarına Göre Suç Olduğunu Hatırlatırız. Casus Telefon Kullanmak İçin Bir Hukuk Bürosundan Destek alabilrsiniz.